Words Don't Matter [3]

7. září 2013 v 0:21 | Syrinox |  SHINee Fanfics
| 3 Chapters | 19 Pages | 8 745 Words | 4 and 1/2 months |


+++

Final Chapter
Dívali se sobě do očí dlouhé minuty. Nikdo se neodvážil pohnout a narušit ten podivný okamžik, jenž mezi nimi nastal. Teprve až bolest v ramenou donutila Keyho zaskučet.

To probralo Taemina, jenž se ke staršímu starostlivě sklonil. "Kibume…" pronesl tichým tónem, ve kterém se nechala slyšet naléhavost.

"Co chceš?" odsekl Key hrubě a probodl Taemina chladnýma očima. Vzápětí se hořce uchechtl. "Aha, jasně… jsem v pořádku… O to se neboj," odtušil z Minova výrazu. Bylo mu na nic. Tahle situace byla víc než jen bizardní a on se cítil tak nějak poníženě. A přítomnost Taemina také moc nepomáhala.

"Kibume…" zopakoval Min nejistě a opatrně se dotkl mladíkovy tváře.

Key ztuhl a třesoucím se pohledem opět utkvěl na Taeminovi; ten dotek mu připadal jiný. Rozhodně nebyl obyčejný. Nehodlal se ale chovat příjemně jen proto, že se jej Taemin dotknul.

"No, co je? Máš něco na srdci nebo mi snad chceš vysvětlit celou tuhle šarádu s pouty, šátkem a mlčením?"

Taemin se na Kibuma zahleděl s netečným výrazem, ve kterém se neodrážela žádná emoce, což Keyho celkem rozhodilo. Pak se jeho oči ovšem rozzářily a na tváři objevil drobný úsměv. "Vlastně… něco bych ti chtěl říct, když už o tom mluvíš, Kibummie…" Z toho oslovení naskočila Keymu husina a chloupky na krku se naježily.

Co mu, sakra, Taemin chtěl, že zněl takhle… svůdně?

"Jenže nevím, jak ti to říct," zasykl najednou popuzeným tónem a strhl pohled stranou. Tváře mu hořely. "Minho má pravdu, jsem idiot…" zanadával poté a podíval se na Kibuma s leskem v očích. "Ale když já vážně nevím… Je to tak složité. Ne jako, kdybych tě chtěl o něco požádat… Tohle je, tohle--"

"Taemine?" ozval se Kibum, kterému to žvatlání značně lezlo na pošramocené nervy.

"Eh? Co…?"

"Sklapni a poslouchej mě," nařídil mu autoritativně, i když jeho pozice měla s autoritou málo co společného. "Už mě unavuje to věčné chození kolem horké kaše. Přetvařování a podobné kraviny, co mě vytrvale ničí. Když už mě sem Minho dotáhl, řeknu to a budu doufat, že sis třeba něčeho šlehl a teď nejsi plně při sobě, sakra." Taemin jen na Keyho valil oči a zůstával potichu - tohle jej docela dost zajímalo. A taky mělo proč.

Key pokračoval: "Koukám po tobě už od doby, co jsme debutovali, Taemine. Nevím, jak to máš ty se svou orientací, ale jo - jsem gay. Jsem zatracený gay, který se musel zamilovat zrovna do tebe a trpět všech těch pět let, protože jsem byl podělanej strachy se ti vyznat. Ale teď to tu máš!

Miluju tě, Lee Taemine! Co s tím hodláš dělat, ha?" skoro zakřičel Key na Taemina, s hlasitým oddechováním zavřel oči a pokusil se uklidnit, přičemž na něj neustále ječelo jeho racionální já, co mu s úspěchem předhazovalo, jakou kravinu právě teď udělal.

Tohle je určitě největší chyba jeho života. Taemin jej teď začne nenávidět, protože je na holky. Protože on pro něj není dost dobrý. Protože má třeba někoho jiného v hledáčku. Protože si vesmír prostě sakra nepřeje, aby byli spolu.
Těch důvodů bylo tolik, až se z toho Keymu roztočila hlava. Oči neotevíral. A ticho v pokoji jej také neuklidňovalo - co znamenalo?

Souhlas? Snad? Nebo odpor a nechuť? Key netušil a to ho deptalo ještě dvakrát tak víc.

Jo, tohle byl rozhodně nejhorší den jeho života. Definitivně.

Taemin to ale cítil jinak. Byl ochromený. Zcela paralyzovaný Kibumovým přiznáním, co bylo tak rychlé a nečekané. Upřímné, ale bolestné, protože si Key myslel, že ho nemiluje.

Což samozřejmě byla úplná kravina, protože Taemin Kibuma miloval tak, jako nikoho jiného na světě. Jen nesebral tolik odvahy. A to chtěl být první. K čertu s tím. A pořád se necítil být připravený, aby mu to řekl. Jako by měl v hlavě blok. Jeho mysl křičela, ale ústa odmítala cokoli vyslovit.

Když se ale o několik dalších minut mlčení, tupého sezení a civění, na celou věc podíval z druhé strany, z jiné perspektivy, najednou mu přišlo, že to možná ani tak moc nevadí. Činy jsou někdy víc, než slova, ne?

Mladší z dvojice se naklonil dopředu a s mírnou zdrženlivostí políbil Kibuma na semknuté rty. Bylo to rychlé, letmé, nic extrémního. Taemin se nikdy nelíbal. Tedy, když nepočítal onu aféru s Jonghyunem. Neuměl to a navíc se styděl.

Líbat Kibuma nebylo jako cumlat se s Jjongem. Kibum byl… speciální. A to natolik, že když se odtáhl, červenal se až za ušima a na tváři mu hrál připitomnělý výraz.

Jeho polibek vyvolal reakci, jakou, popravdě, ani nečekal - Kibum, s očima nyní plně otevřenýma, zíral na Mina, rty pootevřeny. Taemin v první chvíli nechápal, až když se Bum zavrtěl, došlo mu, že se nabízí. Min na výzvu okamžitě odpověděl. Pouta zachrastila.

Key se snažil z Taemina vyždímat co nejvíc. Líbal jej na rty a on líbal jeho. Oba dva měli zmatek ve svých pocitech, ale ani jednoho to v tuto chvíli nezajímalo. Polibek se prohluboval; mlaskavě se k sobě přisáli, propletli jazyky, objevovali to, co tak dlouho objevovat chtěli.

Key opět zalomcoval pouty a zakňučel, když se Taemin nesměle dotkl jeho kůže. Zachrčel do polibku prosbu o propuštění, ale maknae Kibuma ignoroval, prozatím.

Taemin, poháněn touhou po neznámém, zamířil rukou pod Kibumovo triko a se vší vervou začal dráždit obě bradavky, zatímco Kibuma vytrvale líbal na horké rty a jazykem si razil cestu dovnitř. Dotýkal se bradavek prsty a něžně je mnul mezi palcem a ukazováčkem. Nehtem přejížděl přes hroty, zatímco stehnem se třel o Kibumův rozkrok, co pomalu tvrdnul.

Po chvíli opustil od polibku, který se už beztak měnil v zdlouhavý cucák a začal Keyho líbat na každém odhaleném kousku kůže; jeho břicho neuniklo motýlím polibkům, stejně jako bradavky, jaké byly vystaveny péči zubů i jazyka.

Nejmladší si vychutnával chuť Kibumova těla smíšenou s potem. Špičkou kroužil okolo dvorce a dlaní hladil Keyho penis přes kalhoty, jaké se chystal brzy odstranit. Samotný Key se zmohl jen na tiché vzdychání a lomcování pouty - nelíbilo se mu být takhle submisivní, i když se Taeminovi jeho péče dařila. Navíc z něj cítil tu nezkušenost, ačkoli se ji snažil maskovat jistými pohyby. I tak byl ale prkenný. Navíc, Kibum chtěl být ten…

Nahoře.

Taemin Kibuma ještě pustit nehodlal. Nejdřív ho chtěl obměkčit za bolest, jakou mu celou tu dobu přidělával. Stáhl proto kalhoty i se spodním prádlem a zahodil je někam na podlahu. Musel na Keym okamžik ulpět pohledem - ne že by ho už nahého neviděl, ale tahle situace byla čistě delikátní, vyžadovala si speciální pozornost.

Ruce se Taeminovi znovu rozeběhly po Keyho těle a začaly jej všude hladit. Min si nebyl moc jistý, jak zvládne svou další část plánu, kterou nikdy předtím nedělal. Dodával si odvahy pouze tím, že kouření přeci nemohlo být nijak těžké. Dokázali to ostatní, dokáže to i on.

Políbil Kibuma na podbřišek a dlaň nechal položenou na jeho boku, zatímco druhou si přidržel Keyho penis u kořene. Když se poté začal sklánět a jeho dech ovanul citlivou špičku, Key se zachvěl a doširoka otevřel oči - prozatím si užíval Minových doteků v temnotě, protože tak vše vnímal intenzivněji, ale když se Taeminova ústa dotkla žaludu, nedokázalo ho to nechat chladným.

Jako by někdy vůbec chladný byl.

Jak si Taemin myslel, nebylo to těžké - půlku práce za něj stejně dělal Key, který prakticky ihned začal pohybovat boky - pět let touhy se na jednom asi vážně podepíše. Pohltil celý jeho penis do úst a začal jej rychle zpracovávat. Rukou si při tom vydatně pomáhal a za několik okamžiků díky tomu donutil Keyho vyluzovat opravdu zajímavé zvuky.

S jeho drážděním přestal, až když měl pocit, že je Kibum těsně před vyvrcholením. To se odtáhl a ukradl si další dlouhý polibek, načež hmátl pro klíče a šikovně sňal pouta z Keyho rukou. Ten okamžitě využil situace a tak se Taemin v mžiku ocitl na zádech, tlačen do postele Kibumovým tělem.

Kibum se Taeminovi věnoval s větší jistotou. Jeho pohyby byly přesné, cílené a dobře mířené. Taemin popravdě ani neměl tušení, že se krev z bodu A do bodu B může přesunout tak neuvěřitelně rychle. Kibum mu dával všechno, co měl. Jazykem se staral o jeho bradavky, zatímco dlaní zpracovával penis.

Palcem kroužil po špičce, stahoval předkožku a udržoval rychlejší tempo, jaké Taeminovi očividně vyhovovalo. Původně neměl v plánu nechat jej se udělat, ale když Mina pohltil až po kořen do úst a začal rychle pohybovat hlavou, přišlo to tak nějak samo.

Dobře, poznal, že už skoro je, ale neměl to srdce ho trápit. Takže se Taemin se zachraptěním udělal a pak na Kibuma zůstal jen zastřeně zírat, v obličeji rudý jak koberec na cenách Grammy.

"Kibume…" zachrčel, hrdlo vyschlé od hlasových projevů, šeptání a dalších nezbytností. Key se posadil na okraj postele, ignoruje svou vlastní erekci, jaká ještě pořád nedostala patřičného uvolnění. Taemin se pomalu na posteli napřímil a položil dlaň na Kibumova záda. "Měl bych to taky dokončit," zašeptal pak a zadíval se Keymu do překvapených očí.


Na odpověď čekat nehodlal…

+++

Ráno dalšího dne začalo v klasickém uspěchaném ruchu. Vše se zdálo být jako obvykle; Onew dělal snídani, Key bručel kletby do svých vloček a Minho zpracovával sklenici vody, zatímco Taemin s Jonghyunem spali.

Tentokrát byla celá atmosféra ale přeci jen jiná - Onew se usmíval od ucha k uchu, i když se mu lívance na pánvi pálily a Key pod vrstvou chmur, způsobených ranním vstáváním, cítil jistou satisfakci. A nebylo se čemu divit - konečně bylo vše tak, jak mělo být.

On byl s Taeminem a Jjong mohl utřít nos. Tedy vlastně… Z Onewova výrazu celkem jednoduše vyčetl, že Jong z celé situace vyšel stejně vítězně jako Key samotný. A všichni byli spokojení. Tedy až na…

Minho oba dva své kamarády pozoroval tmavýma očima a nemohl zapřít radost, jakou nahlodávala závist. Všichni někoho měli, jen on stále setrvával na mrtvém bodě, z jakého se neuměl hnout. Svou poslední naději proto vkládal do Taemina, přičemž doufal, že jej jeho mladší kamarád nezklame.

Jinak by totiž asi opravdu zůstal na ocet…

+++

Taemin nezapomněl na dohodu vytvořenou s Minhem. Měl na paměti, že pokud svou část nedodrží, určitě se něco stane…

No, on vlastně neměl tušení, co by se mělo stát. Nicméně věděl, že by tím Minhovi ublížil a to stačilo. Musel svou část dodržet, jinak by nenáviděl sám sebe a nedokázal by být s Kibumem více šťastný. Možná by i odešel ze skupiny, kdo ví.

Nehodlal odcházet. Naopak, plánoval dát do své šance vše.

A příležitost se Taeminovi naskytla velmi brzy po začátku vztahu s Kibumem. Jednalo se o jakési společné natáčení reklamy. Jen on a, řekněme, Minhův střed zájmu. Byla to příhodná chvíle a Taemin ji nepromarnil.

A i když netušil, co má vlastně říct, protože jeden prostě každý den nedělá dohazovače, nakonec to zvládl. A připadal si u toho celkem drsně, když říkal svoje "Hele, hyung, víš, znám někoho, kdo je do tebe vážně blázen a nemyslím tím žádnou fanynku. Zaručeně ti slibuju, že se bude líbit…"
Domluvil schůzku. Popravdě Taemina překvapilo, že hyung souhlasil tak lehce. Možná to bylo pro fakt, že Min prozradil onu podstatnou informaci o působení v showbyznysu. Nebo byl jeho hyung třeba jen zvědavý.

Každopádně - stálo to za všechny nervy i strach a výčitky a strach a zase nervy a bolest hlavy.

Taemin nikdy neviděl Minha šťastnějšího. Jak se vrátil ten večer po schůzce do dormu, byl jako jiný člověk. Rozzářený, veselý, nadšený, snad i trochu opilý. A před spaním pořád něco žvatlal o "úžasném hyung", což všechny ostatní opravdu nehorázně těšilo. Jakmile se ale vyspal z kocoviny a všem pověděl, co se vlastně stalo, nezbylo místo pro nedůtklivost.


Protože byli všichni šťastní a protože na slovech ostatních koneckonců stejně nezáleželo…

- - - - - - - - - - - - - - - -

A/N: Haha, this chapter is definitely the most incredible bullshit I've ever written xD LOL. Ok, tedy, vy určitě chápete, co tím myslím, protože tady jsem se s tím tak nepárala jako v předchozích kapitolách a to protože... Well, nějak mi TaeKey přestal sedět a bylo to divný a mě se nechtělo a prostě jsem to už chtěla mít za sebou, LOL, tohle je fakt skvělá obhajoba xD Nicméně, tímto ukončuji tuhle zatracenou oneshot - mini cyklus! Hip hip hurray! Omfg, asi umřu xD

A jdu spát xD Hope you like it a bit xD Love ya ~
 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 luczaida | E-mail | Web | 7. září 2013 v 3:13 | Reagovat

Máš pravdu, TaeKey nic moc, ale i tak se mi to líbilo. Jen se ti to trochu prohodilo no... a to mohla být tak úžasná Ontae a JongKey povídka! :D
No nevadí, i tak jsem u některých tvých hlášek umírala :D Třeba: "rudý jako koberec na cenách Grammy" :D:D

2 Hatachi | 7. září 2013 v 16:02 | Reagovat

Bylo to moc pěkné.
Nakonec byli všichni šťastní.

3 Iharo S. K. (Duo Kokoro) | E-mail | Web | 7. září 2013 v 19:19 | Reagovat

Um... Tak jo. Byla jsme děsně zvědavá a zažrala jsme se do toho a všechny tři díly přečetla jedním dechem. Nah, Krásný Happy ending... Onew s Jongem byli pro mě menší zlo, ale představa Kibuma s Taem... Zajímalo mě jak to sepíšeš, ale další povídku na tenhle pár už si asi nikdy nepřečtu.. Nevím, je to divný.. Dyť Kibum je jeho Umma... Ale jinak se mi to fakt líbilo..

4 Barica | E-mail | Web | 8. září 2013 v 0:06 | Reagovat

No, šlo vidět, že ti TaeKey mírně lezou krkem, protože jinak bys to určitě popsala poněkud zapáleněji a procítěněji, než přirovnáváním ke koberci na cenách Grammy (což mě mimochodem nevídaně rozsekalo xDD) A celé to tak nějak působilo, jako že to už chceš mít rychle za sebou... No, ale co. Nevermind. Hlavně, že jsou všichni happy jak dva grepy a zazvonil konec a pohádky je zvonec... :D

5 Syrinox | Web | 8. září 2013 v 1:44 | Reagovat

[4]: To říkám, že mě to nebavilo xD TaeKey přestaly bejt mou krevní skupinou, LOL xD

A co všichni máte proti koberci na cenách Grammy? xDD však ten je červenej! xD

6 dg-entertainment | 8. září 2013 v 8:17 | Reagovat

[5]: Já proti koberci nic nemám. Jen mě přinutil spadnout z patrové postele a smát se jako šílenec.
Ale Syri chválím tě. Píšeš fakt čtivě.
Btw věřila bys tomu, že jsem dvě zapřísáhlé yaoistky naladila dvoudílným cyklem na hetero?

7 Syrinox | Web | 8. září 2013 v 11:49 | Reagovat

[6]: Ale no tak! xDD Tak vtipné to snad nebylo! Prostě koberec! Červenej! xD

Ah, děkuji <3 *blushing*

Ha? Tak to seš asi kouzelník hele :DD Tell me your secret! O_O

8 Saia | 8. září 2013 v 18:43 | Reagovat

Neviem čo sa Ti stále nepáči!! Pekné to bolo i ked si ich drobátko odsunula na vedľajšiu koľaj.

9 Nataly ^^ | Web | 9. září 2013 v 22:49 | Reagovat

Ah, pamätám si dobu, keď som TaeKey totálne žrala :D Vtedy som mala ešte obrovskú SHINee mániu.. A potom prišli ďalšie skupiny..A ďalšie.. a ďalšie.. A nové páry, ktoré boli čoraz viac hot.. Poznáme, poznáme, keď to človeka omrzí a zamiluje si iné shippy :D
Ale aj tak si to dobre ukončila :) Nemusíš mať strach, že by to bolo nejako odfláknuté.. A aspoň to už máš za sebou :D Ešte dopísať ostatné cykly a hor sa na tie s EXO, ktoré si mi spomínala :D Kekeke..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama