Pičaté bimbam [8/28]

18. října 2012 v 1:00 | Syrinox & Kami |  Pičaté bimbam
Heh, kdo by to byl řekl, že už jsme u osmýho dílu což? Jaké hezké číslo... Brekekekekéééé Jiiii *padla* Eh, neřeště mě... dneska jsem strávila 6 hodin učneím věcí, které si ve finále stejně nepamatuju, záda mě bolí tak, že se divím, že jsem vůbec s to chodit a celkově mám pocit, že za chvíli asi umřu... Na druhou stranu, dnešní den byl v určitých věcecbh skvělý (a v dalších padesáti příšerných) Jak to tak zatím vypadá, mám nájezd na reparát ze španiny a jedna učitelka mě nesnáší (chtěla mi dát důtku... pfffaaa) A taky... mám za pět z chemie. Ale pohoda. Ne že by mě to trápilo... V hlavě mi furt dokolečka hraje "Why so Serious?" A já se prostě nedokážu ubránit veselému šklebu. Však co? Dokud na tý škole jsem, je to v poho... zbytek je jen detail... Ale zapracovala jsem dneska na sobě no... Zjistila jsem, že náš španinář má nejspíš za přítele matikáře... kdybyste viděli to jeho bodování... i zlomky a odmocniny byste tam našli... Jo... a taky sem celkem solidne umřela na liteře... Konec toto. Spolužák zabil, se o to s vámi podělím:
Profesorka: "Seneca byl vychovatel Nera, no očividně mu to s ním moc nešlo, vyrostl nám z něj pěkný hajzlík,"
Spolužák 1: "A co udělal ten Nero tak strašného?"
Spolužák 2: "Podpálil Řím vole,"
Syri: *pod stolem mrtvá v křeči*
Profesorka: "Já se mu nedivím, že se nakonec otrávil..." (či co že to udělal)
No tak tady to vidíte... zcela normální... A měly jsme skittleskyyyy brekekeke xD (už víte, proč mi jebe... jako.. dát do automatů SKITTLESKY, když se ve škole vyskytují lidi, jako jsem JÁ) Nebezpečné xD No a já padám lidi, tak se mějte a užijte si dílek... brekekekeke... Miluju vááás :*
A protože jsem na vás hodná, je tenhle dílek přes 2000 slov dlouhý a máme tu min. 15+, užijte si to :DJiyong si s lehce rezignovaným pohledem kecne na patník a bez skrývání nějakých dalších pocitů úlevně natáhne obě nožky před sebe a nechá své rtíky zkřivit do spokojeného úsměvu. Musí uznat, že to až tak špatný nápad nebyl... přeci jen... přinejhorším může dát oblečení vyprat že? Riri mu to stejně dluží za minule, takže až se vrátí, prostě mu jej vrazí do ruky a nechá ho, ať si poradí. Jo, přesně to udělá. Ji si sám pro sebe spokojeně pokývne hlavinkou a koutkem oka při tom střelí po vedle něj si sedajícím Heechulovi. Jeho tělíčkem přejde zase ten podivný třas a on si raději (z bezpečnostních důvodů) o něco poposedne, aby se vyvaroval nějakým pozdějším nehodám, zatímco se pokusí nahodit nějaké téma, které by staršího kolegu zaměstnalo.
"A vůbec, co ty? Neměl jsi být náhodou v armádě?"
Heechul po něm vrhne významný pohled. "A ty na tour v USA?" zeptá se s lehkým úšklebkem a poposedne si blíž k Jiyongovi...baví ho sledovat, jak před ním Ji couvá. Asi nebude až tak klidný, jak se tváří.
Růžovovlásek se zase o něco odtáhne, snažíc se to zamaskovat pokukováním po nějaké památce, co se mu jakože skryla za skupinkou turistů. "To nám začíná až v září... Já mám dělat na solo albu, ale nějak... jsem potřeboval pauzu... heh," Ji se na Heechula koukne s podivným leskem v očích a pokrčí rameny, "občas každý potřebuje pauzu..."
"To mi povídej." povzdychne si Heechul. "Začínalo mi silně hrabat z těch všech vystoupení...mimochodem do armády nastupuju v listopadu, díky za připomenutí." ušklíbne se znovu. Pak ale zase zvážní. "Dokonce i kluci už mi lezli na nervy...byli jsme moc dlouho pohromadě. Hae navíc poslední dobou věčně vyšiloval kvůli fanfiction, co létaj po netu..."
Jiyong při poslední větě lehce zpozorní a v jeho očkách zasvítí dva čertovské plamínky. Sám moc dobře ví, že jejich fanynky často píší různé povídky, ve kterých až podezřele pravidelně končí spolu, v posteli... bez přítomnosti jakékoli holky. Ne že by mu to nějak zvlášť vadilo, ale přeci jen... On bere zbytek skupiny spíše jako rodinu, ne lidi, se kterými by lezl do postele a dělal tam to... co v těch povídkách dělají. Jenže to Heechul neví (už jen proto, že jejich skupina je rovněž často párovaná s jejich kolegyněmi, které ho osobně vůbec, ale vůbec nepřitahují) a on se mu musí nějak pomstít no ne? "Tak fanfiction jo? A co mu jako vadí? Kdybyste se všichni nechovali jako banda přihřátej idiotů a nelíbali se na na podiu jako smyslů zbavení,třeba by vám sem tam do povídky šoupli nějakou holku..."
Účinek to má ale úplně jiný, než Jiyong čekal. Heechul k němu zvedne pohled, ze kterého lze vyčíst...ublížení? "Co je špatného na tom, že nám na sobě záleží? A ty pitomosti na podiu jsou jen tak z prdele, aby měly fanynky radost..." pak se do jeho pohledu zase vrátila ta správná dávka arogance. "A nedělej, jako by na vás nic nepsali."
"Nedělám. Já vím, že na nás píšou... Seungri nás zásobuje novými informacemi dostatečně. Stejně jako nám furt navrhuje, že bychom měli častěji dělat fanservis... ale víš... my nejsme jako vy... Nepotřebujeme se oblizovat na podiu, abychom si získali přízeň fans. My si je získáváme hudbou," Jiyong se nehezky zašklebí a ohníčky v jeho očích se změní v jasné plameny."Samozřejmě nic proti vám... Vaše alba se také prodávají... Jen by mě zajímalo, jestli to tak bude i poté, co odejde ten, který je hlavním aktérem všech fanservisů..."
Heechul zmateně zamrká. "Koho tím myslíš?" zeptá se zmateně, zatímco si v hlavě projíždí všechny páry, co si fanynky tak oblíbily...ale nikdy mu nepřišlo, že by někomu dávali přednost, prostě bylo skupina, co milovala EunHae, další KyuMin, další YeWook...ale nikdo nikdy neměl nějakou převahu, obzvlášť na podiu se k sobě chovali všichni stejně...
Ji si povzdechne a protočí panenky. Buď je Heechul úplně vypatlaný, nebo to dělá naschvál nebo... nebo obojí dohromady. Ve finále je to stejně jedno. "Ale, to je fuk..." mávne nad tím rukou a nakloní hlavu na stranu, až mu několik jasně růžových pramenů spadne do očí a on si je s tichým zamručením shrne pryč. Nesnáší, když nic nevidí.
V tu chvíli Heechulovi sepnou v hlavě Jiyongova minulá slova. Co si o sobě ten arogantní parchant myslí?! "Tak počkej, tím jako chceš říct, že se naše alba prodávají jen kvůli fanservisu?!" vyjede po něm poměrně nahlas, až se ostatní turisté po nich pohoršeně otočí.
Růžovovlásek se sladce usměje a znovu zamrká. "Nic takového jsem přeci neřekl…" odpoví mu, na oko ublíženě, šklebíc se však takovým stylem, div mu znovu nenarostou na hlavě růžky a na čele se neobjeví nápis "Lucifer".
Heechul ho propaluje pohledem, zatímco to uvnitř něj vře. Bude mu ten úšklebek muset hodně rychle smazat z tváře, než ho zabije. "Nevíš, kde je tu poblíž taková ta tržnice, o které psali v průvodci?" změní náhle téma. "Chtěl bych něco koupit klukům." zalže...jo, pomstí se mu, ale nesmí být kolem tolik lidí.
"Hmmm," Jiyong se zahledí do prázdna a jeho zraky se lehce zamlží, jak se pokusí vybavit si alespoň útržky z letáčku, kterým jen tak náhodně listoval, když měl dlouhou chvilku v letadle. Nevzpomene si však na žádné bližší podrobnosti, co však ví je to, že to bylo někde poblíž středu, kde teď jsou. "Nebylo to někde tady kolem?" zeptá se svého kolegy s povytaženým obočím a pokrčí rameny. Na druhou stranu, mohl by klukům taky něco vzít. Pro Ririho má čepičku, ale co vzít těm dalším…? "Myslím, že bysme to mohli najít, ty uličky jsou stejně všechny nějak propojené…"
"Tak jdeme." vyskočí ihned Heechul. Tahle Jiho věta jasně znamená, že vůbec netuší kde hledat, takže budou zase hodinu pátrat v těch nejodlehlejších uličkách..to by mohlo stačit pro malou...malinkou pomstu.
"Eh?" mroukne nechápavě. To jako hned? Ale on chtěl ještě aspoň hodinu sedět. Bolí ho nožky. Na druhou stranu. Když budou v pohybu, nebude se muset aspoň furt poposunovat jako blbeček a utíkat tak před Heem. "Jo, jasně, jdeme..." zopakuje po starším, vyškrábe se na nohy a doběhne svého kolegu, co si to už velice rychlým krokem štráduje k jedné z uliček.
Heechul nenápadně pozoruje, jak za ním Jiyong ťape. Teď se hlavně potřebují ztratit. "Tak kudy?" zeptá se vesele Jiyonga a nevinně u toho zamrká.
Ji se rozhlédne po jednotlivých uličkách a v hlavě citelně vnímá, jak se jednotlivá kolečka jeho zrezlé paměti snaží dát do pohybu. "Ééh... tudy?" udá náhodný směr a aniž by čekal na odpověď, vkročí do uličky, doufajíc, že jde aspoň trochu správným směrem.
Heechul ho vesele následuje. Sám si byl jistý, že jdou špatně...o to lepší to je. Dav kolem nich nápadně řídne. V hlavě mu hučí Jiyongova slova..všechny ty arogantní urážky, kterými ho jen za dnešní den počastoval..snad jenom v jednu chvíli se s ní dalo vydrželo..když mu jako děvka vzdychal uprostřed náměstí plného lidí. Heechulovy rty se roztáhnou v úchylném úsměvu.
Jiyong opatrně kráčí jednou z prázdnějších uliček, kde skoro nikdo není… Vlastně… Tu nikdo není… Uvědomí si, když zatěká očima po stranách a uvědomí si, že kromě jich dvou je tu pusto prázdno. Kam zmizely ty davy sakra?!! Po zádech mu přejde nepříjemný, nic dobrého zvěstující mráz a on radši přidá do kroku. Nelíbí se mu představa, že by měl s Heechulem zůstávat sám… Vůbec se mu to nelíbí… Spíše ho to… upřímně děsí…
Heechul sleduje, jak Jiyong ještě zrychlí. Kdo ví, proč mu to připadá roztomilé...jako lovené zvířátko. Ale nemá čas na blbosti, každou chvíli se mohou zase dostat do davu, jak řekl Jiyong, všechny ty ulice jsou propojené. Bez dalšího zaváhání dožene dvěma kroky Jiyonga a pevně ho zezadu chytne za paže, aby s ním hned nato mohl mrštit k nejbližší zdi.
Růžovovlásek přiškrceně vyjekne a před očima mu vyskáče několik hvězdiček, jak jej náraz na tvrdou kamenitou zeď staré budovy překvapí a na chvilku zcela ochromí. Celkem rychle se však vzpamatuje, když si uvědomí, KDO jej na tu zeď hodil a KDO ho teď na ni pevně tiskne. "He-Heechule, co to sakra děláš?!"
"Mstím se." zavrní, zatímco se dlaněmi rozeběhne po Jiyongově těle a rty vyhledá jeho odhalený krk. Jazykem pohladí jemnou kůži, zatímco prsty přes tenkou látku mapuje Jiyongovy boky a ploché bříško. Jo, hned tomu arogantnímu pitomci sklaplo.
Jiyong se zapře rukama o zeď a pokusí se od ní odlepit, aby se pak mohl nějak dostat ze sevření toho šílence. To by jej však jeho starší kolega nesměl držet tak pevně… a nesměl by dělat to, co dělá... Nebo by on spíš nesměl takhle bouřlivě reagovat… Vážně, nenávidí svou citlivost. A nenávidí taky fakt, že i přeze všechno své chování je takhle poddajný a slabý… A lehce vzrušitelný co? Pomyslí si ve chvíli, kdy se mu skrze rty vydere tichý vzdech a kolena se mu silně roztřesou. "Hee... Ne... Hah... Přestaň..."
"Nechci." zamumlá. Kde se v něm proboha vzala tak neuvěřitelná touha to roztřesené uke pod sebou políbit?! V duchu si nadává - měl ho k té zdi přirazit čelem k sobě. Ale až taková překážka to vlastně není, ne? Zatímco ho boky přišpendluje k chladně zdi nějakého starého domu a jednou rukou nepřestává hladit jeho dokonalé tělo, vjede druhou rukou do jeho vlasů, aby hned na to sevřel a prudce zatáhl a tím si ho k sobě aspoň trochu pootočil.
"Haah!" Jiyongovi se div kolena nepodlomí náhlou vlnou slasti a celé tělo se mu roztřese ještě víc. Neví, na co se má soustředit více. Zda na Heeho ruku, co se zrovna pečlivě věnuje jedné jeho bradavce, nebo na tu druhou, co jej silně tahá za vlasy. Ono, když to spojí dohromady… má z toho ještě větší (nechtěný?) požitek, než kdyby se to snažil oddělit. Z jeho úst unikne další hrdelní zasténání a on je donucen se opřít o Heechulovo tělo, jinak by vážně hrozilo, že se sesype jak špatně postavený domeček z karet. "Hee..." vydechne a znovu se zachvěje. "Prosím..."
Heechul polkne, když mu po páteři přejede elektrizující pocit...to Jiyongovo sténání na něj působí víc, než by čekal. "Tak princezna je nám citlivá i na tomhle místě?" zachraptí a zatáhá ještě silněji, čímž zmaří Jiho další pokus o nějakou prosbu, protože celá zanikne v táhlém zasténání. "Co jsi říkal, Ji?" zavrní mu do ucha. "Nějaká děvka mi tu sténá tak hlasitě, že tě neslyším." ušklíbne se a promne jeho bradavku v prstech o něco silněji.
Jiyong zasténá znovu a ještě jednou, zatímco prsty roztřesené ruky obejme Heechulovu paži a zaryje do ní nehtíky v chabém pokusu o jakýsi odpor, který je však okamžitě zmařen, když jej Heechul silně kousne do ucha a zoubky začne dráždit lalůček. Jimu se zatmí před očima a nehty zaryje ještě hlouběji do Heechulovy paže. "Heechule... Hah... Ah...Hee...to...pro-prosím..."
Heechul se trochu odtáhne, jenom proto, aby mohl Jiyonga otočil a přišpendlit ho vlastním tělem zpět ke zdi. "A o co přesně prosíš?" zašeptal do jeho ucha a stejně jako už jednou dneska obkroužil jeho lasturu jazýčkem, zatímco dlaněmi pevně stiskl jeho boky a vyzývavě o sebe otřel jejich klíny.
V Jiho tělíčku se vzedme obrovská vlna pocitů najednou, zatímco z jeho hrdla vyjde další, už ne tolik nechtěný vzdech. Fajn. Líbí se mu to. Líbí se mu i Heechul... Takže je vlastně všechno jasné ne? Nemusí nic skrývat... Nemá k tomu důvod, stejně Hee už dávno věděl, že je na kluky, takže není co řešit. Jiyong nakloní hlavu na stranu a s tichým zamručením usnadní Heechulovi přístup k jeho oušku, ale i krku, který starší mladík nenechá dlouho čekat. Ji se na Heeho koukne zpod řas a jeho roztřesený dech se na několik vteřin zadře v hrdle, když ucítí Heeho zoubky na jemné, citlivé kůži na krku a jeho svět se zase otřese v základech. "Hee..."
Heechul zhluboka dýchá. Měl by to rychle ukončit. Jinak by taky silně hrozilo, že si ho vezme tady na ulici. A to by mohlo pár lidí pohoršit. Navíc by nerad proseděl dovolenou ve vězení...nezná zdejší zákony, ale na sex na veřejnosti se nikde netváří nadšeně. To už párkrát zkusil... A navíc, čím víc se mu Jiyong podvoluje, tím víc to ztrácí svůj původní účel pomsty. Bez nějaké varování Jiyonga pustí a stejně jako tehdy na náměstí se bez zájmu otočí a pokračuje dál v cestě, jakoby se nic nestalo. "Jdeme najít tu tržnici." protáhne znuděně, zatímco uvnitř sebe dusí tisíce pocitů, co v něm to dokonalé tělo vyvolalo.
Jiyong se sesune po zdi na chladnou zem, neschopný pohybu, neschopný slova, neschopný ničeho. Jediné, co vnímá je bušení svého srdce, dech, který mu hvízdá v plicích a horkost, co prostupuje jeho tělem, jako by měl horečku. Jen mlhavě je schopný zaostřit na siluetu Heechula, co mu mizí ze zorného pole, zatímco on se snaží alespoň trochu si ujasnit, kde je nahoře a kde dole. Jde mu to však více než obtížně. Svět se s ním točí a vzrušení, kolující v jeho těle jde maskovat jen těžko. V jeho tělíčku se však stejně jako touha a chtíč vzedme i další pocit…. Strach. Strach, že Hee půjde dál a opravdu ho tu nechá. Musí přeci jasně vidět, že má problém vůbec stát natož jít... Pokud jej tu nechá... Ji polkne. Zná velkoměsta až moc dobře, stejně jako zná oplzlé týpky, co si rádi zpříjemní den... Tělem mu otřese další vlna strachu... Opravdu ho tu Heechul nechá?
 

9 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Dody <3 | Web | 18. října 2012 v 1:20 | Reagovat

promiň,ale ted na večer se mi to nechce číst :)
Jinák ppěkný dess..:)
lastní tvorba?

2 kulisek | 18. října 2012 v 20:06 | Reagovat

:O Heechule! ty zmetku jeden! :D takhle to nacit 8-O :D teoreticky vzato se nemsti jen GDmu, ale i sobe, kdyz nepokracuje v nacatem dile :-? a odpirani neni zdravy :D uaaa se tak tesim na dalsi dil :-D strasne moc :-) pac tuhle povidku proste zboznuju :-D

jinak "podpalil Rim vole" to zabilo hned na zacatku :D:D:D

3 Jolly (the Sad) | Web | 18. října 2012 v 20:14 | Reagovat

nenechá, určitě ho tam nenechá! ŽE NE?! *vražednej pohled* *vzpomene si, že jsi lulino uke* .. *vražedný záměry nechá stranou a tváří se jako krotký beránek*
...dá si někdo banán?

4 Saia | 20. října 2012 v 19:00 | Reagovat

Sakriš !! To si Chulieku ako predstavuješ totok?? ???  ??? .Už aj padaj naspäť a ber do baťúžka TO!! čo si si zabudol. Ved Ti ho tam môže kadekto kadečo..chápeme sa!! Opováž sa po Jiho nevrátiť a budem sa sťažovať Haniemu a máš sex celibát..JASNEE!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama