Pičaté bimbam [6/28]

5. října 2012 v 1:00 | Syrinox & Kami |  Pičaté bimbam
Tak... protože nám iniciativně bouřka vypla proud a já strávila místo dvou hodin psaní dřepákováním u svíček a nadáváním na to, jak kurevsky debilní čas si ta zaraná bouřka umí vybrat... sem nestihla dopsat povídku... což znamená.... že tady dostanete Bimbam, protože to mám předepsaný. Esli se vám to nelíbí, máte smůlu, protože mě to nezajímá XD Nic jinýho na skladě není. Konec. Tečka. Zítra se mi sna dpodaří dopsat dvě rozepsané povídky, což pak bude znamenat, že na víkend mám vystaráno a budu mít klid. Zuper, si aspoň skouknu ty filmy, co mám nastahovaný... Eh... už asi dva měsíce no... pohoda. Stane se. Hehe... No a teď musím jít... fotr zas iniciativně řve, či vím kolik je hodin. Vole ais ne, když sedím u kompu a hodiny mám v rohu obrazovky -_-" Konec toto no. Tak se mějte lidi. Hezky se vyspěte. Děkujte yaoi, že nám ten proud nahodili a já stihla sem hodit tu povídku. Miluju vás. Doufám, že se vám dílek bude líbit. Papa :*Ji se s rozverným úsměvem rozejde směrem k eskalátorům, spokojeně si při tom pohvizdujíc nějakou melodii, která mu zrovna přišla na mysl. S jistotou vstoupí na pohyblivé schody a málem pak hodí držku, když se pohledem zaměří na skupinku kluků, co stojí dole, pod schody a koukaj na něj jako na zjevení. Nebo možná na panenku. Nebo cukrovou vatu. "No ty vole..."
Heechul nechápavě přejede Jiho pohledem, než si všimne, kam jeho pohled směřuje. Chvíli přebíhá pohledem mezi Jiyongem a partou kluků, než nechápavě pokrčí rameny. "Co je?" zeptá se Jiho, když je eskalátor odveze z doslechu. "Vypadal jsi, jako bys viděl ducha."
"Kéž by jen to..." zahuhlá Jiyong tiše, přičemž mu po zádech přejede nepříjemný mráz.
"Tak co je?" vyprskne už podrážděně Heechul. Nesnáší, když mu tohle dělá...nesnáší, když neví, o co jde.
Ji se na něj koukne skleným pohledem a potichu, velice potichu zašeptá: "Viděl jsem kopii One Direction..."
Heechul zbledne jako stěna a zděšeně se otočí, partička ale už je pryč. "A sakra..." ujede mu. Rychle se ale oklepe, žaludek ho brzy vrátí do reality. "Takže k tomu pičatému bimbam?"
Růžovovlásek přikývne a na tváři se mu opět usadí pro něj tolik typický škleb, když si všimne, že Heemu (na rozdíl od něj) stále není dobře. Na hlavě se mu objeví známe růžky. Tohohle jeho dočasného handicapu by se dalo dobře využít... He he he... Ještě vymyslet jak.
Společně opustí obchodní dům, východ našli překvapivě rychle. Heechul se rozhlédne...eh, napravo. Rozhodně napravo. Nebo ne? Vrhne po Jiyongovi nevinným úsměvem a zamrká.
Jimu ihned dojde, že jeho kolega nemá absolutní páru o tom, kam mají jít a tak jen pokrčí rameny, oplatí mu úsměv a rozejde se po směru, který se mu zrovna líbí nejvíc - tudíž rovně za nosem - přičemž absolutně nedbá na kolemjdoucí, auta, tramvaje, koleje, koně a další věci, co jsou tady k vidění.
Heechul má co dělat, aby se neplácl do čela. Fajn, možná měl jít raději vpravo. Ale co, aspoň bude sranda. On se alespoň rozhlédne, vyhne se tramvaji a rozeběhne se za Jiyongem, kterému se už povedlo dostat na druhou stranu ulice. "A víš aspoň přibližně kudy?" zeptá se s nadějí v hlase.
"Co já vím? Prostě jdu tam, kde je mi sympatická barva budov. Vidíš, tahle mi ladí ke kalhotám," pronese Ji a pro jistotu Heemu ukáže látku oděvu, co má na sobě. "A hele..." zbystří pak, když mu do oka padne vysoká, bráně podobná stavba. "To mi něco říká..."
Heechul zamrká. Jo, fakt tudy už šli. To by do Jiyonga neřekl. Automaticky zamířil na hlavní ulici. "A co plánuješ, až se vrátíme domů?" pokusil se navázat konverzaci. Chtě nechtě byl upovídaný tvor a potřeboval neustále s někým komunikovat...i když ten někdo byl Ji.
"Ještě než jsem odlétal, stačil jsem klukům oznámit, že jak se vrátím, začneme makat na novém japonském singlu, takže nejspíš zase budu mít hromadu práce a absolutně žád-..." Jiyong se zasekne v půli věty, když mu do oka padne jedna obzvláště pěkná památka, co si jde okázale po ulici s rozhalkem tak velkým, až se Ji může pokochat krásným výhledem na hrudník a (díky průsvitnosti košile) bradavky. Růžovovlásek na nic nečeká, prudce se otočí na imaginárním podpatku a plnou rychlostí si to začne štrádovat za objektem, co mu velice rychle mizí v davu rovnookých.
"Hea?!" otočí se zmateně Heechul po prázdném místě vedle sebe. To si Jiyong dělá srandu? Vidí, jak se mu jeho kolega vzdaluje v neznámu a rychle se vydá za ním. "Jiyongu! Koukej zpomalit!" zařve tak, že to museli slyšet až na Černém mostě...ne, že by Heechul tušil, co to je.
"Seru tě! Vidím památku s velkým P!" zařve na něj drze v odpověď a pro jistotu se dá do běhu. Musí to sexy uke najít! Musí ho najít, chytit, nahodit na zeď a... a co? Znásilnit uprostřed Prahy před davy okounějících kolemjdoucích? Eh... No dobře... Tohle není zrovna nejlepší plán. Další postup vymyslí, až když toho sexy asiata chytí... Jestli ho vůbec chytí...
Heechul konečně doběhne Jiyonga, co na maličkou, osudovou chvíli zaváhá na křižovatce, čapne ho za kapucu a prudce ho strhne k sobě, přičemž si Ji málem rozplácne, jak se chtěl už už znovu rozeběhnout. "Nikam! Jde se pod hodiny!" zavrčí Heechul..nemalý podíl na jeho nevrlosti má i to, že on tu PAMÁTKU neviděl.
Ji překvapeně zamrká a vzápětí naštvaně nafoukne tvářičky. "Co si jako myslíš, že děláš?!" zaječí na něj a zamává pěstičkama ve vzduchu, přičemž najednou vypadá jako mrňavý chibík co se klinká ve vzduchu jak vánoční ozdůbka na stromečku. "Pusť mě! Chci tu památku! Slyšíš?!!"
Heechul ho se zákeřným úsměvem pustí. "Tak si ji najdi." pokrčí rameny a bradou kývne k proudícím davům. Konečně si zase jednou vychutnával sladké vítězství.
Růžovovlásek se rozplácne na chodníku a již ve své normální velikosti se s plameny v očích zadívá do obrovské masy lidí, hledajíc toho anděla, co mu padl do oka. Je mu však jasné, že má smůlu. Už ho nenajde. Ji zavrčí a šlehne po Heem takovým pohledem, div nepraskne výloha za ním. "Zmetku," prskne pak a neohrabaně se vyhrabe na nohy, přičemž nezapomene "nechtěně" žduchnout do Heechula, který to celé okomentuje jen nevrlým zavrčením, načež se oba opět rozejdou mezi davy lidí…
Jiyong si to s rozzářeným úsměvem předusá přes celé náměstí, očima těkajíc po stranách, skenujíc každou osobu, co se jen trochu podobá památkám, pozorně studujíc zajímavé křivky a body, které jeho zraky zajímají nejvíc, přičemž náležitě ignoruje Heechula, který celou dobu něco žvatlá -a Ji nemá absolutní ponětí co že to- a sem tam jen něco tiše zamručí, ve chvíli, kdy mu přijde, že se to nejlíp hodí do odpovědi. A očividně se zatím strefuje celkem obstojně, protože Hee nedal ani na chvíli najevo znepokojení, nebo něco podobného. Ji se sám pro sebe ušklíbne. Jo, je prostě dobrý...
Heechul se ze všech sil snaží bránit smíchu a pokračuje ve svém monologu. "...fakt jo? Nikdy by mě nenapadlo, že to táhneš s Rim..." Je si naprosto vědom toho, že ho jeho kolega nevnímá, tak se aspoň dobře baví...to, že si to nahrává na mobil, mu řekne, až když ho bude potřebovat vydírat.
Ji zase něco tiše zamručí a s konečnou platností se zastaví přímo ve stínu velkých hodin a spokojeně vydechne. Jo, tady je fajn. Není tu horko a je tu dost místa, a co je nejdůležitější... Má tady výhled na všechny strany, takže mu žádná památka jen tak neunikne. Růžovovlásek se spokojeně zašklebí. Jo, opravdu umí vybrat skvělé místo pro dovolenou.
Heechul se se zájmem rozhlédne. Hm...skvělé místo, to musí uznat. "Nesedneme si?" navrhne. Budou mít dobrý výhled i zespoda a lidí tu na obrubníku sedí hodně, nebudou tak nápadní, jako kdyby stáli bezcílně pod tím pičatým bimbam.
"Eh...? Co, kdo, kde? Na koho chceš sedat?!" vybafne Jiyong překvapeně a lehce sebou škubne. To byl Heeho hlas vždycky tak pronikavý? Nebo se on až moc často noří do vlastních myšlenek a pak neví absolutně nic o světě? A není to vlastně jedno, když kolem něj právě prochází tak sexy uke s TAK dokonalým pozadím...?!!
Heechulovi cuknou koutky. Ne, nebude se smát. Rozhodně na sobě nebude dávat znát pobavení nad tím neuvěřitelně sexy roztomilým zmatením, co se Jimu zračí ve tváři a- TAK POČKAT. Od kdy o něm přemýšlí jako o...?! Pokroutí prudce hlavou. Asi byl moc dlouho na sluníčku. "Sednout. Tady. NA ZEM." řekne se zvláštním důrazem na posledních dvou slovech.
Ji mrkne, jednou, dvakrát, nakloní hlavičku na stranu, povytáhne obočí, zatěká pohledem mezi Heechulem a špinavým chodníkem a zase zpět, načež si znechuceně odfrkne. "A co sem abych seděl na zemi?!"
Heechul se už už nadechuje, aby mu odpověděl něco ne moc zrovna hezkého, ale zarazí se. Tak by ho asi nepřesvědčil, že? Hlavně být milý. Zaskřípe zuby. "Všichni tu sedí."
"Ale jim očividně nevadí, že na tu zem jiní plivou..." pronese Ji s podivně povýšeneckým tónem. "Ty hadry byly moc drahé na to, abych si je zasvinil na nějakém špinavém chodníku..."
"A já že se chovám jako holka?" pozvedne Heechul překvapeně obočí. Jako..není to tady nejčistší, to je pravda..ale ještě nikdy neslyšel chlapa tak vyvádět kvůli svému oblečení. Jestli začne pršet a Jiyong začne vyvádět, že mu to zničí účes, tak fakt už skočí z Karláku do Vltavy.
"Ale když...!" Jiyong zamává rukama ve vzduchu a nafoukne tvářičky. Pak jen zavrtí hlavou a povzdechne si. "Fajn... tak si tedy... sednem..." každé slovo pronese s takovou dávkou znechucenosti, až se podiví nad tím, že se ten chodník ještě nesbalil a neodhopkal si to někam pryč. Fakt, že tohle chodníky udělat nemůžou a ani to nedělají při tom náležitě ignoruje.
"Skvělý, tak-" Heechul se zasekne uprostřed pohybu, když za Jiyongem u lampy uvidí stát naprosto ukézní památku ve slunečních brýlích. Nějak zapomene, co že to chtěl vlastně udělat. "No kruci...Ji? Neotáčej se." řekne s úšklebkem, je mu jasné, že to Jiyong okamžitě udělá.
"A do prdele..."
 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Jolly (the Sad) | Web | 5. října 2012 v 14:20 | Reagovat

chibi jiyong! *pod stolem* kyááááááááááááááááá!
jo, do prdele. a pěkněěěěěěě hluboko! hellyeaaaaaaaaaaaaaaaa! bimbam!
ukézní (a šukézní jistě taky) památky s velkým Pé :D

2 Luli(na) | Web | 5. října 2012 v 14:43 | Reagovat

Ale notáááák! Kdy už ho nahodí na tou zeeeeď?! Vás zbiju, normálně vás sežeruuu!!! Proč mi to děláte? Já chci yaoiiiii!!! Natahujete to jak čínskou zeď! *no ty máš co říkat, Lulo!* tywe, toto je v prdeli, pokud to takhle půje dál, naprosto vymažeme existenci krátkých povídek :D Začínám se až obávat, jak tohle skončí :D Hej, kruci, ONE DIRECTION?! NE NE NE Tywe, on má noční můry i v bdělém stavu? Jak se mu to povedlo? Chhhm, no, každopádně, já v tramvaji potkala Justina Biebra... málem jsem vyskočila zavřeným oknem, jak jsem se toho zjevu lekla.

3 Saia | 5. října 2012 v 18:39 | Reagovat

Esli ma chcete zabiť tak sa Vám to podozrivo darí. :-P  :-P  :-P

4 katka | 6. října 2012 v 15:56 | Reagovat

jsou skvělí mohli by dělat průvodce , snimi by se člověk nenudil :D

5 Nataly ^ ^ | Web | 7. října 2012 v 13:20 | Reagovat

Boha.. ja z tých dvoch exotov už raz načisto umrem :D Normálne čakám.. čo tam ešte vyvedú..lebo u nich dvoch jeden nikdy nevie xDDD Mohli by šlohnúť sochu uja Václava :D
Teším sa na pokračovanie xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama