Nemyslíš, zaplatíš [2/4]

28. října 2012 v 2:04 | Syrinox |  BIGBANG Fanfics
Tak děcka, máte tu další část této povídky, oslavujte, už se tu začíná něco dít. A já bych měla jít spát. Ne že by se mi chtělo. Čumím tu na různá videa BB a tlemím se u toho jak krypl... To vážně není možný, ale když... Já z toho vážně umírám... Možná bych vám to mohla přeložit... I když je fakt, že půl hodiny kdy oni pořád mluví, se mi vážně překládat nechce, takže asi budeme mít smůlu :D No a já se tu nebudu dlouho vykecávat, protože se chci ještě kouknout na jeden díl show a pak jít asi spát... Zítra se budu muset učit... Bo sem na to celé ty 4 dny solidně kašlala... Takže to potřebuju dohnat.. Tak se majte lidi. Miluju vás. Užijte si to :* Dílek je extra dlouhý a dám vám tu asi rovnou 18+ i když se tam toho tolik zas neděje :D A já mizím, tak papa :DSeunghyun zastaví v zapadlé uličce, jejíž jediný obyvatel může být leda tak toulavá kočka nebo párek opelichaných krys. Stíny okolních budov jí poskytují podivně typicky ošuntělý nádech a zároveň ji dodávají na jakési němé hrozbě, která odrazuje lidi od toho, aby do ní vstoupili. Ani nemají proč. Hyun záměrně vybral slepou uličku. A navíc ještě příhodně s ústím do jiné, rovněž málo využívané ulice. Takhle má více než stoprocentní jistotu, že je nikdo nebude rušit… Což by on rozhodně nechtěl… A Ji určitě taky ne. No, i když je fakt, že Ji zatím nemá ani ponětí, od čeho že by je někdo mohl rušit… Ale to se velmi rychle změní. Hyun se krátce zasměje a s veselými, avšak lehce perverzními plamínky v očích se zahledí na svého kolegu, který se zamračeně kouká na uličku a roztomile při tom krčí nosík, až je černovlasý donucen skousnout si ret, aby hlasitě nevypískl. Ten klučina je vážně k sežrání...
"Hyune? Proč jsme tady? To tě má jízda vyšokovala natolik, že už ani nevíš, kde máme dorm?" Jiyong se na svého kamaráda nevrle oboří a naježí se u toho jako vzteklá kočka. Chce jít domů. Nebo spíš jet no… Má hlad a navíc ještě práci… A Seung tady takhle zdržuje nějakými blbými vtipy… Hňup jeden. Jako by mu už před tím neříkal, že on řídit pořádně ani neumí! (což sice lehce kecal, ale to je stejně nepodstatné!) Ale ne, on si pořád musel trvat na tom, že se projedou… A on na to kývnul! Místo toho, aby jej poslal do háje! Bože, měl by taky jednou myslet… No jo no… Ale to by nebyl on, aby nad něčím uvažoval před tím, než na to kývne… Za blbost se platí což? Světlovlásek si dlouze povzdechne a zakroutí hlavou. "Mám nás tam snad odvést já? Dopředu ti ale říkám, že to nejspíš dopadne tak jako posledně, pokud mi do cesty vstoupí červená-… … Hyune posloucháš mě vůbec?!" Ji zaprská a vztekle zamává rukou ve vzduchu. Jak si to jako Seunghyun představuje? On tady mluví a to pako si jen čumí a ani mu neodpoví? Tak to teda ne!
Světlovlásek s tvářičkami lehce našpulenými plácne Seunga do ramene a propálí jej tak upřeným pohledem, div svého přítele nesežehne na prach, zatímco spustí novou triádu. Jeho nikdo ignorovat nebude!
"Seunghyune! Jak si to jako představuješ? Jen tak mě ignorovat, když tady řešíme tak vážnou věc, jako je tvoje očividná skleróza?! Co když se to nějak zhorší a ty jednou netrefíš domů? Nebo zapomeneš na to, že máme koncert?! Nebo…"
Hyunovi zacuká obočí. To pako si vůbec nevšimlo, že tu na něj celou dobu háže hladové pohledy a že by jej nejradši sežral za živa? Ne, jak taky, když se pořád jen stará o nějaké koniny… Ale ne na dlouho. Nenechá jej tu mlít o hovadinách, když jim utíká drahocenný čas, který by mohli strávit jinak… A taky stráví… Jen tomu bude muset… trochu pomoct…
"Ji, sklapni,"
"…a pak tě někde někdo znásilní… he? Cože?! Jak jako sklapni?!" Jiyong nasadí pohled naštvané maminky, která byla právě hrubě přerušená svým synem, zatímco prsty lehce poklepe na palubní desku.
Seung pokrčí rameny, v očích blesky. "Prostě sklapni,"
Světlovlásek se zamračí, otevře pusu, zase ji zavře, načež si to zase rozmyslí a vydá ze sebe podivně pištivý zvuk připomínající kňučení štěněte. "Eh? A to jako proč, vždyť sem se ti uhn-…"
Jiyong vykulí oči a celé jeho tělíčko ztuhne, když se Seunghyunovy rty hrubě přisajou k těm jeho a přeruší mu tím jeho další monolog, který se chystal vést. Před očima se mu na chvilku zatmí, dech uvízne v krku, myšlenky se rozutečou někam do neznáma pod návalem pocitů. Jak dlouho už jej Hyun nelíbal?!
"Hyune…" knikne Jiyong do jeho rtů a rukama se zapře o Seungův vypracovaný hrudník. Ne že by se mu to nelíbilo, ale…
Seunghyun jej nenechá utéct. Nakloní se k němu ještě víc, ačkoli je to místy lehce nepohodlné, sám zatlačí na Jiho drobné tělíčko a přimáčkne jej tak do sedačky, jazykem rychle kmitajíc přes světlovláskovy rtíky. Hladí jejich jemný heboučký povrch, užívá si sladkou chuť i ten brnivý pocit, který necítil tak dlouho… Zoufale dlouho… Nebyl čas. Nebyla energie… Všechna ta vystoupení je moc vyčerpávají… Už jen z toho důvodu teď nemůže Jiho jen tak nechat jít. Navíc si je jistý, že on sám by stejně neodešel. Jen zase musí dělat drama… Ostatně… Jako vždycky.
Černovlásek pohladí mladšího chlapce po tváři, bříšky prstů přejede po bledé pokožce, jemně a něžně, skoro se jej nedotýká. I přesto doslova cítí, jak ty pomyslné jiskřičky energie přeskakují tam a zpět v šíleném tempu. Rty se pohne proti Jiho, jazykem obkrouží konturu, vyvíjejíc při tom jemný tlak, kterým dává mladšímu najevo, že by se rád dostal i hlouběji. Ne že by jej Jiyong nějak vnímal. Vsaje spodní ret, pohraje si s ním zoubky, skousne a zase po něm jen přejede, načež ho začne žužlat a sát, všemožně laskat. Dává průchod své vlastní důmyslnosti a netrvá dlouho, kdy mu Ji poprvé potichu, kňučivě vzdychne do polibku. Už jen z toho zvuku jeho tělem projede třas. Samotná absence sexu byla drtivá a bolestivá… Ale fakt, že nemohl Jiyonga slyšet… Nemohl vidět jeho tvář, vzrušenou, prosící o víc už jen jediným pohledem… Jo, to už bylo vážně na oběšení.
Jiyong se nedokáže držet zpět moc dlouho. Nemůže sám sobě lhát. Hyunova péče se mu líbí a vždycky líbila. Tak proč to tajit že? Se spokojeným zamručením sám pohne svými rty proti těm Hyunovým, otře se o ně, jakoby mimoděčně a tiše mroukne, když ucítí Seungův jazyk, jak se opět dobývá do jeho úst. Nedokáže se mu ubránit a ani nechce. Na malou skulinku pootevře pusinku a nechá černovláska vklouznout dovnitř. Po zádech mu přeběhne příjemný mrazík, když se Hyun otře o řadu zoubků a opatrně, pomalinku, jako by to snad dělal prvně, se posune až za ně, do nitra Jiyongovy pusinky.
Seung něžně a labužnicky přejede po slaďoulinkém povrchu jazýčku, pohladí ho tím svým, několikrát po něm kmitne, načež se stáhne a začne líně prozkoumávat zbytek Jiho úst. Nechce se s tím párat a zároveň nedokáže spěchat. Frustruje ho to… Nejradši by byl už dávno uvnitř Jiho úzkého těla a tvrdě si jej bral… Jenže vědomí, že by mu tím akorát ublížil, ho drží zpět. Jiyong je křehké stvoření… I když na to na první pohled nevypadá… (a někdy by jej opravdu nejradši něčím přetáhl po hlavě), skutečnost je však jiná a o to roztomilejší. Seunghyun se usměje do polibku a znovu se otře o světlovláskův jazyk. O něco dravěji jej pak pobídne ke spolupráci. Ruku, co měl položenou na jeho tváři, nechá sjet až na krk, kde se na chvilku zastaví, aby si mohl Jiyonga přitáhnout blíž k sobě a i přes nepřízeň prostoru, ve kterém jsou, se na něj natisknout co nejvíc. Prsty vpluje do světlých vlásků, zatáhne za ně, nijak zvlášť silně, spíš chce dát mladšímu najevo, ať sám zakloní hlavu, aby mohl polibek ještě prohloubit. A Jiyong mu téměř okamžitě vyhoví. Spíš automaticky, než že by věděl, co se vlastně děje. Od doby, co se zapojil do polibku je lehce mimo. Nevnímá svět kolem sebe. Jen Hyunovy rty.
Černovlásek spokojeně zavrní a pronikne jazykem ještě hlouběji, prozkoumá každý koutek, několikrát, jako by se snad za tu dobu, co Jiho líbal naposled, mohlo něco změnit. Jeho druhá, volná ruka se mezitím nenápadně a možná lehce plíživě, jako lovec, co se rozhodl chytit si svou kořist, přiblíží k lemu tenkého trička, co si na sebe jeho mladší kolega tak příhodně vzal. Skoro jako by čekal, že se něco takového stane. Hyun se pro sebe v duchu uchechtne. Jo, ten určitě. S jistou škodolibostí vnikne pod jemnou látku a prsty se nepatrně dotkne horké kůže na bříšku. Jen co to však udělá, veškerá zdrženlivost jde stranou… Tak jako vždycky. Dlaní se rychle přesune výš, až na plochý hrudníček, kde nahmatá bradavku a ne příliš silně ji stiskne mezi prsty a znatelně ucítí, jak tělo pod ním opět ztuhne a vzápětí se silně rozechvěje.
"Hyunnie… Uhm… nech toho…" knikne světlovlásek a opatrně se odtáhne od lákavých rtů, co se mu takovou dobu věnovaly. Jeho očka jsou zastřená a matná, přesto však rozhodná. Seunghyun povytáhne obočí a nakloní hlavu na stranu.
"Čeho mám nechat?" zeptá se nevině a stiskne rychle tvrdnoucí bradavku silněji.
"Ahn,… že se tak blbě ptáš…" zamručí světlovlásek, snad ještě tišeji a sklopí pohled k zemi.
Seung se zašklebí, skloní se k Jiho obličeji, otře se svou tváří o tu jeho, přesune se až k oušku, na které slabě foukne a jazýčkem pohladí lasturu, až se mladší lehce otřese a hlasitě vydechne nahromaděný vzduch, co zřejmě zadržoval v plicích.
"No tak koťátko, pověz mi, čeho mám nechat…" zavrní svůdně a kousne jej do lalůčku, zatímco znovu promne bradavku mezi prsty, zatáhne za ni a ne příliš šetrně skroutí. Jiyong tiše zasténá, v jeho očích je však stále znát vzdor.
"Toho všeho…" odpoví mu zastřeně a zvrátí hlavu nazad, aby se Hyun lépe dostal k citlivým bodům na krku. A Hyun by nebyl Hyun aby toho jak se patří nevyužil, samozřejmě s jistou škodolibostí, přeci jen, loutkář je tady on že?
"Tak všeho…? Chtělo by to víc specifikovat Ji… Dýchat totiž fakt nepřestanu…"
Černovlásek jazýčkem polaská jemnou kůžičku za ouškem, políbí lalůček a přesune se k dalšímu místečku na krku, těsně u tepny, ke kterému se přisaje jako hladový upír. Nezapomene také táhle přejet po bradavce tam a zpět a podráždit vrcholek. A rovněž neopomene jinou partii světlovláskova těla, na kterou zatlačí druhou rukou, několikrát po ní dráždivě přejede a nakonec ji jen stiskne a zas na ni zatlačí.
Jiyong vykulí očka a zakňučí jak nějaké zvířátko, moc dobře si uvědomujíc, že si s ním Seung hraje. A to se mu moc nelíbí. Teda… líbí… ale… kdyby byli někde jinde, byl by mnohem spokojenější… Ne tady, v nějaké špinavé uličce. Chápeme se.
"Prostě přestaň… Nechci -ahn-nechci to…tu…" vysouká ze sebe ztěžka, snažíc se alespoň trochu potlačit steny, co jej Seunghyunova péče nutí vyluzovat.
Starší mladík se odpoutá od Jiyongova krku a jazykem přejede po jeho čelisti, v očích perverzní hvězdičky.
"No… tak pořád tě můžu vytáhnout ven, nahodit na zeď a vzít si tě tam… ale nevím nevím, co by na to řeklo tvoje tričko… a moje záda…"
Světlovlásek frustrovaně zavrčí a střelí po starším nehezkým pohledem. "A tady tě jako bolet nebudou jo?" štěkne po něm rozzuřeně s tvářemi již mírně zarudlými. Ono když vám jeden neustále tře klín, nějak se to projevit musí… a nejen tou tvrdostí….
"No… rozhodně míň, jak venku… Navíc je tam docela zima, mohly by se ti nachladit ledviny, kdybych tě moc dlouho tisknul ke zdi. Ale pokud to opravdu chceš… mě je to ve finále fuk. Ale pamatuj, že myslím jen na tvé zdraví," Seunghyun se mile usměje a pohladí Jiho po tváři. Ten si jen něco tiše zahuhlá pod imaginárními vousy a protočí oči v sloup.
"Proč prostě neřekneš, že mě chceš?" vyjede po něm blonďák, najednou až moc odvážný. Ale jen na chvíli. Do doby, než starší přes kalhoty silně stiskne jeho chloubu a zase ji na chvíli začne třít, než na ni opět zatlačí. Jiyong zkrotne, z úst se mu vydere slastné zasténání a po páteři mu přejde příjemný elektrizující pocit. Fajn… a zas je v prdeli.
"Protože by to pak nebyla taková sranda. A ty se taky moc nedělej… Tvoje tělo tě prozrazuje víc, než jasně…" Hyun po očku střelí k Jiho klínu, který se již jasně rýsuje v úplých kalhotách, co si tak iniciativně vzal na sebe. Seung se zašklebí. Nechtěl by. Musí to být… víc jak nepříjemné. Ne že by jej to nějak trápilo…
"Nemusíš to komentovat…" knikne světlovlásek tiše, tváře čím dál zarudlejší a pohled skelnější.
"Ale musím… Potřebuju to vědět víš…" prsty staršího mladíka nepřestávají opečovávat hruď toho mladšího. Neustále se věnují jedné, nebo zas druhé bradavce, zatímco jeho rty se sem tam, když je zrovna čas, otřou o Jiyongovu jemnou pokožku na krku, tváři, nebo o rty, což světlovláska dost vyvádí z míry a nutí jej to k projevům, které rozhodně dělat nechce.
"Co?!" vystartuje rozzuřeně, možná s lehkou frustrací a probodne jej vražedným pohledem. Dělá si z něj jeho kamarád blázny?! Co zrovna TEĎ, kdy on potřebuje udělat, nebo něco, potřebuje vědět?!
Černovlásek nakloní hlavu na stranu a ukazováčkem líně obkrouží lesklý knoflík na Jiho kalhotech a poklepe na něj nehtem, než jej zručně rozepne, stejně jako zip, což mu umožní bližší přístup k Jiyongově pokladu. "Řekni mi Ji… chceš mě?" zeptá se jej -vcelku zbytečně- a přejede si jazykem po vlastních rtech.
Ji znovu protočí panenky a třesouc se po celém těle pohodí hlavou. "A co když…ahn… řeknu ne?" Jiyong vyzývavě vystrčí bradu, v očích arogantní pohled, který mu kazí jen to vzrušení, co se v nich také odráží.
"Natrhnu ti zadek?" černovlásek vnikne pod lem Jiyongových trenek a dráždivě pohladí špičku jeho erekce a stiskne jednu z bradavek, jen tak na znamení, že na horní část jeho těla nezapomněl. Sám si trochu poposedne, protože mu tahle poloha začíná být značně nepříjemná. A není to jen kvůli těsnosti v rozkroku… I když musí uznat, že na tom má značný podíl…
"…ahn…d-doslova…?" vydechne mladší, hlavu zvrácenou nazad, dlaně sevřené v dvě pevné pěsti.
"Jde to i jinak?" otáže se Seung překvapeně, jazykem kmitajíc po rychle pulsující tepně.
Blonďák vydechne vzduch, co jej již bolestivě bodal v plicích a slastně přivře oči. "Horší… j-jak vydírání…"
"No ono to de facto vydírání je, ale to tady asi nikoho netrápí co?" černovlásek rozetře kapku na špičce Jiho erekce, pak sjede níž a celou ji stiskne a několikrát zapumpuje, stáhne předkožku, palcem opět pohladí vrchol, užívaje si stenů, co ze sebe mladší vyluzuje. Jaká krásná melodie…
"…vypadám -haah- na to?"
"No… řekněme, že možná tak opuštěné kotě by ti mohlo konkurovat…" přitaká mu na to Hyun a aniž by Jiyongovi cokoli řekl, povolí páčku na boku sedadla a se šklebem jej nechá i s Jim spadnout do vodorovné polohy.
Jiyong vyjekne, jak kdyby jej někdo praštil, a ublíženě se na svého kolegu koukne. Ten však jeho pohledy zcela ignoruje. Jeho hlavní priorita je dostat z Jiho ty omezující hadry, které teď stejně nepotřebuje. Občas opravdu závidí těm lidem v Africe, co si po venku chodí prakticky nazí… Hned by se některé věci dělaly líp. MNOHEM líp! Pomyslí si, když se mu konečně podaří stáhnout mu kalhoty i s trenkami. "Bože, nemůžeš nosit něco, co se dá jednoduše sundat? Co třeba sukně? Hm? Ty by ti slušely…" postěžuje si černovlásek a propálí Jiho pohledem, který říká něco jako ´ještě jednou si ty kalhoty vemeš a vystřihnu ti do nich díru´
Jiyong protočí oči a povzdechne si. "Budeš kecat ještě dlouho? Den má jen dvacet čtyři hodin, pokud vím,"
"Takže mě chceš…?" Ani neví, proč se ptá, bylo mu to jasné už od začátku… Ale nejspíš jej chce prostě slyšet… to říct. Nebo tak něco…
"Jinak bych tu nebyl…" zamručí blonďák a trochu se na sedadle posune, aby udělal svému příteli místo. Tyhle stísněné a značně ztížené podmínky jsou sice na nic… Na druhou stranu, on je na tom ještě docela dobře. Leží si na měkkém a má tu relativní prostor. Ale je fakt, že manželská postel to není no… Hyunovi to však očividně nevadí. No… ten blb by taky šukal všude, takže ve finále je to jedno, ale tak co, stane se že?
Seung se přesune ze svého místa na sedadlo k Jimu, co slouží jako provizorní postel a něžně se na svého milence usměje. "Přesně tohle jsem chtěl slyšet…"
 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 katka | 28. října 2012 v 9:34 | Reagovat

Seung by mohl profesionálně řídit výslech jak pomalu a jistě zjistil co chtěl vědět Jiyong neměl šanci něco ukrýt :D

2 Lucius | 28. října 2012 v 13:46 | Reagovat

Si náramně šikovná! :D Chudák Ji, Hyun ho tak nelidsky provokoval! Stejně mě zaráží, na co jsme všechno schopné přijít během cesty ze školy :D

3 Saia | 28. října 2012 v 17:26 | Reagovat

Hyune a to sa robí totok?...Trápiť si ukeátko?....Ale predstava nahodenia na kapotu.............(viem,viem ja už idem!!)

4 Luczaida | E-mail | Web | 28. října 2012 v 17:27 | Reagovat

Afričani to zabili :-D Já nevím proč, ale furt jsem viděla Jiho jako převlečenou holku z té jedné parodie...eeehm Secret Garden? :-D To se mi normálně nestává, ale tady jsem se toho nějak nemohla zbavit :-D

5 Hatachi | 28. října 2012 v 19:38 | Reagovat

Muhííí...to byl úžasný díl...
Ale jako zase to takhle useknout...se z toho picnu.
Chudáček Ji...taky to s Hyunem nemá lehké...
Těšim se na další díl...

6 Nataly ^ ^ | Web | 29. října 2012 v 17:28 | Reagovat

He.. Hehehe... MUHEHEHEHHEHEHEHEHEHE!!!
Zdá sa to len mne.. alebo ten Hyun toho nejako podozrivo veľa nakecá? :D Tak nech maká na tom, aby urobil..éé.. aby HO urobil xD HO..ako GD-ho :D
Chudáčik maličký..ten aby ukazoval tomu sememu, že ho chce.. Pff xDD Chlapi! :D
Teším sa na pokračko..ňahahááá :D

7 Namikaze Sadako | Web | 3. srpna 2013 v 23:33 | Reagovat

Bože xD Já u toho chcípala :DDD Oni jsou na sebe jak kočka s myší, to miluju xDDD

8 Panda Channie | 11. prosince 2013 v 23:48 | Reagovat

OK. Ok musím to rozdýchat . . .  GD takové uke aaach jej tak nějak mi ale připomíná mně (well krom vzhledu :D byt takové roztomilé krásné uke tak si pískám). A TOP aaaaaaach můj božeeeee !!! *roztek se na posteli* on je naprosto úžasnej *w* je naprosto sexy a dostane co chce a kdy chce. Ještě to jak si to napsala . . . úplně nádherně se mi to rýsovalo v hlavě :3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama